Balíček

Nemůžete se rozhodnout?
1 x 25 minut hydromasážní vany bez vína, prokrví a otevře póry pro ještě větší účinek následující koupele dle vašeho výběru. Po koupeli zrelaxujete u masáže zad a šíje. Nakonec následuje regenerační slupovací tělová maska.
Vířivka České Budějovice Masáže České Budějovice
Čokoládová maska - hydratuje, stimuluje a uvolňuje pokožku
Má stimulační a relaxační účinek, slupky kakaa obsahují látky: teobromin a metylxantin jsou přírodní stimulanty a dodávají organismu energii podobně jako kofein. Lahodná vůně čokolády napomáhá vytvořit pocit mentální pohody. Kaolin – má hydratační účinek, je to hlína s vysokým obsahem stopových prvků (se silnými vodíkovými vazbami), které napomáhají rovnoměrnému rozdělení vody mezi pokožkou a vazivem. Alginát – zvyšuje hydratační účinek.

Regenerační maska - osvěžující s mentolem a sladkovodní řasou (spirulina)
Přednost této masky spočívá v jejich regeneračních a osvěžujících schopnostech díky obsahu spiruliny (je to sladkovodní řasa obsahující všechny základní vitamíny). Přidaný mentol dává okamžitý pocit svěžesti a zesílí účinky řasy. Mentol umožňuje roztáhnutí kapilár a tím se zrychlí krevní oběh, který způsobuje pocit svěžesti a odeznění pocitu únavy. Spirulina je velmi bohatá na vitamíny E, C a A (retinol), tím se stává důležitým pilířem v boji proti procesu předčasného stárnutí. Stimuluje obnovu buněk, zlepšuje tonizaci vláken. Zvýšením poměru kolagenových vláknin způsobuje zpevnění pokožky a tím pokožce vrací její pružnost.

Celá procedura trvá 170 minut.

Dárkový poukaz Vám rádi vystavíme na počkání na recepci nebo zašleme emailem.

Ceník
Procedury
Pivní lázně NINKASI, L.B.Schneidera 568/1, České Budějovice | Pivní lázně České Budějovice | Mapa webu