Pivní koupel

Horká pivní lázeň je připravována dle naší receptury obsahující především chmel a pivovarské kvasnice. Po dobu 50 minut budete ponořeni v dřevěné kádi o teplotě 36°- 39°C. Vzhledem k vysoké teplotě vody je důležitý přísun tekutin, proto je u kádě pípa, ze které si sami točíte pivo. Příznivým účinkem pivní koupele je mírné zvýšení srdeční činnosti, tím se aktivuje krevní oběh v celém organismu a koupel blahodárně působí na cévní soustavu. Teplá lázeň uvolní svaly, prohřeje klouby i pokožku. Prohřátím pokožky se uvolní kožní póry, ze kterých se odpavují škodlivé látky a organismus se detoxikuje. Pivovarské kvysnice v pivní lázni příznivě působí proti kožním onemocněním (lupénka, akné, ekzém a celulitida), mimo jiné dodají pokožce řadu vitamínů, proteinů a sacharidů. Antioxidační účinek chrání před cévním a nádorovým onemocněním.

Vypitím 1 litru piva během pivní lázně je pokryta nezanedbatelná denní spotřeba zinku, železa, fluoru a mědi, téměř 50% hořčíku , 40% fosforu a 20% draslíku.

Vinná koupel

Koupel obsahuje víno v kombinaci s vinným olejem a vinnou solí. Všechny tyto složky jsou zdrojem antioxidantů, které odbourávají volné radikály způsobující stárnutí a ztrátu elasticity kůže. Po koupeli budete mít osvěžující pocit a hedvábně vláčnou pokožku.

Vypitím 2 - 3 skleniček vína dodáte organismu vitamíny skupiny B: B1 thiamin (napomáhá srdeční činnost), B2 riboflavin (udržuje dobrý stav pokožky), B5 kyselina pantothenová (zvyšuje imunitu), B6 pyridoxin (regenerace kůže) a B12 kobalamin (omezuje únavu)

Květinová koupel

Koupel s vysokým podílem éterických olejů a živých květin. Ke konzumaci podáváme ovocný nebo černý čaj. Květinová koupel obsahuje cenné éterické oleje a extrakty z lučního kvítí. Podporuje pohyblivost a regeneraci svalstva. Podporuje látkovou výměnu a pocení, posiluje organismus a uvolňuje svaly. Hodnotné výtažky rostlin v koupelovém oleji povzbudí a posílí lidský organismus. Načerpejte novou energii díky extraktům z léčivých bylin a využijte těch  nejlepších blahodárných účinků, které rostliny poskytují. 

Kleopatřina koupel

Již ve starém Egyptě si královna Kleopatra uvědomovala účinky koupelí, které mají blahodárný a výživný přínos na pokožku. Pro namíchání Kleopatřiny koupele se využívá kvalitní syrovátková přísada bohatá na vitamíny a bílkoviny. Předností koupele je dobrá snášenlivost pro všechny typy pokožky. Dle legendy stála právě tato koupel za vyhlášenou krásou egyptské královny.

Hydromasážní vana

Ponořte svou mysl do absolutního klidu a oddejte se relaxaci  jen pro Vás a Vašeho partnera. Na hodinu zapomeňte na svět kolem sebe, zavřete za sebou dveře, zhasněte světla a buďte jen VY. Vířivka se postará o atmosféru v podobě led osvětlení, bublání a masážních trysek.

Masážní křeslo

Křeslo si inteligentně nasnímá Vaše tělo a podle toho aplikuje masážní techniky. Pohyb masážních hlavic nejen po zádech, ale i po sedací části. Horizontální poloha uvolní více tělo i svaly, lépe bude proudit krev.

Kde nás najdete

Apartmán