Užijte si dokonalé soukromí a pohodu v apartmánu, kde se budete cítit jako doma, ale bez každodenních starostí. Ideální únik z reality pro dva.

Připraveno speciálně pro páry hledající romantický únik nebo kvalitní čas strávený pouze ve dvou. Stvořeno pro vzácné okamžiky, které si chcete užít naplno.

Ponořte se do světa relaxace a regenerace s naší jedinečnou pivní koupelí, která vám nabídne nejen nezapomenutelný zážitek, ale i prokazatelné zdravotní benefity. Tři hodiny čistého pohodlí čekají jen na vás.

Nechte se hýčkat nekonečným přísunem chutného Bernard 12° piva, zatímco relaxujete v dřevěné vířivé kádi z modřínového dřeva. Užijte si luxus bez omezení, který je dokonalým spojením odpočinku.

Naše prostorná dřevěná vířivá káď je srdcem pivního wellness zážitku. Je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a relaxaci, a zároveň dodávala prostoru neopakovatelnou atmosféru.

Pro vaše pohodlí jsou připraveny měkké a voňavé ručníky, které doplní vaše momenty odpočinku o dotek luxusu.Vybrali jsme pro vás to nejlepší z českých piv – Bernard 12°, aby vaše chvíle odpočinku byly doprovázeny kvalitním, chutným pivem, které si zamilujete od prvního doušku.

Dvanáctka

SVĚTLÝ LEŽÁK

Ve světlém ležáku BERNARD se snoubí lahodná plnost s vyváženou hořkostí doprovázenou jemnou chmelovou vůní a hustou a bohatou pěnou.

Apartmán je vybaven plně funkční kuchyňkou, která vám umožní připravit si cokoli máte rádi. Nezávislost na restauracích a naprostá svoboda.

Jedinečný koncept našeho apartmánu propojuje pohodlí obývací ložnice s neopakovatelným zážitkem z pivní koupele. Vše je navrženo tak, aby z vašeho pobytu učinilo nepřetržitý zážitek luxusu a relaxace.

Užijte si pohodlí a praktičnost s moderně vybavenou koupelnou a samostatným WC. Vše je připraveno tak, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

Vychutnejte si místní gastronomii v nedaleké restauraci, obchod s potravinami v bezprostřední blízkosti apartmánu. Vše, co byste mohli potřebovat, je na dosah.

 

Check in: 14:00 – 17:00

začátek koupele v 17:00

Check out: 10:00

Adresa apartmánu: Ledenická 1182/133, České Budějovice

 

Rezervaci pobytu není možné realizovat v měsících červenci a srpnu.

Objevte kouzlo města s lehkostí a bez komplikací. Centrum je dostupné během několika minut, což vám umožní prozkoumat všechny jeho atrakce bez nutnosti dlouhých cest.

Nezapomeňte také navštívit turisticky zajímavá místa v blízkosti města, která jen umocní váš zážitek z pobytu.

Pivní lázně NINKASI -denní lázně

L.B. Schneidera 568/1

370 01 České Budějovice

tel: 606 953 066 

e-mail: ninkasi@pivnilaznecb.cz

Apartmán NINKASI

Ledenická 1182/133

370 06 České Budějovice

tel: 723 816 544 

e-mail: ninkasi@pivnilaznecb.cz

Lucie Trsková

Ledenická 1182/133

370 06 České Budějovice

IČ: 887 85 301

e-mail: ninkasi@pivnilaznecb.cz