Pivní koupel

Máte pocit, že každodenní stres vás pomalu, ale jistě přemáhá? Představte si únik do světa, kde je jedinou vaší starostí, zda si dopřát další půllitr chladivého piva. Představujeme vám Pivní koupel – nejenže vaše tělo obklopí blahodárné složky pravého piva Bernard 12°, ale vaše duše se ponoří do stavu absolutního klidu a relaxace. V Pivních lázních Ninkasi vás čeká zážitek, který je stejně jedinečný, jako vy sami.

Díky unikátní kombinaci piva, chmele a pivovarských kvasnic se vaše kůže dočká regenerace, jakou jste ještě nezažili. Navíc, pokud vás trápí kožní problémy, Pivní koupel nabízí přírodní řešení, které je šetrné k vaší pleti. A to vše v soukromí dřevěné kádě, kde můžete nerušeně relaxovat, ať už sami, nebo ve dvou.

Vinná koupel

Je to unikátní spojení lásky k vínu a touhy po relaxaci. Připravena pro dva i pro jednoho, nabízí neopakovatelný zážitek, který spočívá v ponoření se do dřevěné kádě plné lákavého džbánku vína, obohaceného o levandulový olej a výtažky z hroznů. Tato kombinace není jen náhodná; každý prvek byl pečlivě vybrán pro jeho přínos k vaší pokožce, smyslům a celkovému pocitu blahobytu.

Zapomeňte na všední dny plné stresu a vstupte do světa, kde je hlavním hrdinou relaxace a jedinečnost. Vinná koupel vám poskytne nejen nevšední zážitek, ale také výrazné zlepšení vaší pokožky díky hydratačním a antioxidačním vlastnostem vín a přírodních olejů. Představte si, jak jemná vůně levandule doprovází každý váš dech, zatímco se necháváte unášet v teplé, uvolňující koupeli. To vše v naprostém soukromí, ve vaší vlastní oáze klidu.

Květinová koupel

Zamilujte se do pocitu, kdy každá vaše starost pomalu mizí ve vodě, zatímco vaše tělo absorbuje léčivé vlastnosti lučního kvítí a vůni živých květin. Představte si, jak vaše kůže získává zpět svůj přirozený lesk a jak váš duch získává novou energii. Květinová koupel je nejen o relaxaci, ale o obnovení vaší vnitřní síly a krásy. V naší dřevěné kádi se stává každý moment nezapomenutelným zážitkem.

Nejenže si v naší květinové koupeli dopřejete nevšední relaxaci, ale také prožijete jedinečnou terapii, která spočívá v kombinaci horké vody, bylinných esencí a pozitivní energie živých květů. Tento harmonický zážitek je umocněn šálkem čaje, který dokonale doplňuje celkový pocit pohody a klidu. Naše privátní lázně vám nabízejí nejen prostor pro odpočinek, ale i pro posílení vztahů s vašimi blízkými, pokud se rozhodnete sdílet tento zážitek ve dvou.

Kleopatřina koupel

Představte si, že se můžete na chvíli ocitnout v samotném srdci starověkého Egypta, obklopeni luxusem, který byl dopřán pouze nejvýznamnějším osobnostem historie. Už jste někdy snili o tom, že byste si mohli dopřát koupel jako Kleopatra, legendární královna Nilu? „Kleopatřina koupel“ vás zve do privátní dřevěné kádě, kde se mísí mléčná esence s nádechem živých květin a šálkem čaje. Olej „Růžový sen“, který vaši pokožku vyživí i omladí. 

„Kleopatřina koupel“ není jen o regeneraci těla, ale i o posílení ducha. Představte si relaxaci v privátním prostředí, kde každý detail – od vůně po samotnou atmosféru – je pečlivě vybrán, aby vyvolal pocit absolutního klidu a spokojenosti. Je to více než jen koupel; je to ceremoniál, který oživuje legendu a přináší ji přímo k vám.

Hydromasážní vana

Představte si konec dlouhého dne, kdy každý sval ve vašem těle křičí o úlevu a mysl touží po odpočinku. Nyní si představte, že se ponoříte do luxusního zážitku, který je připravený právě pro vás. Hydromasážní vana Pivní lázně Ninkasi vám nabízí unikátní kombinaci relaxace a zábavy. Umožněte si být hýčkán jako nikdy předtím.

Vzduchové a hydromasážní trysky jsou navrženy tak, aby cílily na vaše svaly nejúčinnějším a nejpříjemnějším způsobem. A to vše doplněné o magii chromoterapie a lákavou možností vychutnat si džbánek výborného vína přímo ve vaně.

Pivní lázně NINKASI -denní lázně

L.B. Schneidera 568/1

370 01 České Budějovice

tel: 606 953 066 

e-mail: ninkasi@pivnilaznecb.cz

Apartmán NINKASI

Ledenická 1182/133

370 06 České Budějovice

tel: 723 816 544 

email:ninkasi@pivnilaznecb.cz

Lucie Trsková

Ledenická 1182/133

370 06 České Budějovice

IČ: 887 85 301

e-mail: ninkasi@pivnilaznecb.cz